Αρχική Άλλες ειδήσεις Διαφορα Κατάθεση ψηφοδελτίου Δημοτικής Παράταξης «Σύγχρονη Λευκάδα» και ανακοίνωση ολοκληρωμένου ψηφοδελτίου

Κατάθεση ψηφοδελτίου Δημοτικής Παράταξης «Σύγχρονη Λευκάδα» και ανακοίνωση ολοκληρωμένου ψηφοδελτίου

Κατατέθηκε κι επισήμως το νικηφόρο ψηφοδέλτιο της Ανεξάρτητης Αυτοδιοικητικής Κίνησης «Σύγχρονη Λευκάδα» στο Πρωτοδικείο Λευκάδας.

Δείτε όλους τους υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους της «Σύγχρονης Λευκάδας» ανά εκλογική περιφέρεια.

Ανεξάρτητη Αυτοδιοικητική Κίνηση

«ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΛΕΥΚΑΔΑ»

ΚΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΡΥΩΝΗ ΑΝΝΑ του Γερασίμου
  2. ΘΕΙΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Σπυρίδωνος (Μίλτος)
  3. ΛΥΓΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου
  4. ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  5. ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννη
  6. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αριστοτέλη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΕΛΙΔΟΥ-ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
  2. ΒΟΝΙΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Αποστόλου
  3. ΓΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αιμίλιου
  4. ΚΑΒΒΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Νικολάου
  5. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΚΡΙΤΩΝ του Γρηγορίου
  6. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου
  7. ΣΤΑΥΡΑΚΑ-ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γερασίμου
  8. ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Φιλίππου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου
  2. ΜΠΟΥΛΙΕΡΗ ΚΑΛΗ του Φωτίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΥΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  2. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη (ΛΙΑΝΟΣ) 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΒΑΝΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Θωμά
  2. ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  3. ΓΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  1. ΓΑΚΗ-ΡΑΠΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ευθυμίου
  2. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Ευσταθίου
  3. ΔΗΜΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του Ιωάννη
  4. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αργύρη
  5. ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ζώη
  6. ΚΑΤΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ηλία
  7. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου
  8. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΝΙΚΗ του Φιλίππου
  9. ΚΟΛΛΟΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Δημητρίου
  10. ΚΟΛΥΒΑΣ ΕΥΛΑΜΠΙΟΣ του Αιμίλιου (Μπάμπης)
  11. ΛΑΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  12. ΛΑΝΤΟΝ ΜΑΡΓΚΑΡΕΤ ΑΝΝ του Ντάλλας (MaggieLandon)
  13. ΜΑΛΦΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Ιωάννη
  14. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
  15. ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ευαγγέλου
  16. ΠΙΠΕΡΗ-ΝΙΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Λάμπρου
  17. ΡΟΚΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Δημητρίου
  18. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Δημητρίου (Τιτίνα)
  19. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Δημητρίου (Μπάμπης)
  20. ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  21. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  22. ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λάμπρου
  23. ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γεωργίου
  24. ΦΑΚΙΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος
  25. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου (Ντελημάρη)
  26. RAEMEN ILSE IRMA LEPOLDINA του Charles

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ανδρέα
  2. ΛΑΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυραντώνη
  3. ΣΜΠΟΥΚΗ-ΓΡΑΨΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου