Αρχική Ειδήσεις Αθλητισμός Α.Ο.Κασσιώπης-Οδυσσέας Νυδριού 2-1

Α.Ο.Κασσιώπης-Οδυσσέας Νυδριού 2-1

0

Δεν τα κατάφερε να φύγει με ένα θετικό αποτέλεσμα σήμερα από την Κασσιώπη ο Οδυσσέας Νυδριού και γνώρισε την ήττα με σκορ 2-1 που ήταν και η πρώτη στο φετινό πρωτάθλημα.

Ο Οδυσσέας προηγήθηκε στο σκορ στο 17΄ λεπτό με κοντινό πλασέ του Ανδρέα Κτενά.

Στην επανάληψη όμως η ομάδα της Κασσιώπης ισοφάρισε στο 57΄ λεπτό με κεφαλιά του Πάγκαλη.

Στο 67΄ λεπτό ο Γραμματικόπουλος πέτυχε το τελικό 2-1 και χάρισε στην ομάδα του την πολύτιμη νίκη.

Α.Ο.ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ: Αβραμιώτης, Μεσημέρης, Ανυφαντής, Βιτουλαδίτης, Σφακιανάκης, Σκολαρίκης, Γκερέκος (52′ Πάγκαλης), Ν. Κονισπολιάτης (84′ Βρακκάς), Πελάης, Γραμματικόπουλος, Κροκίδης (38′ Φούκης).

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ: Μπάμπης, Σκαμνέλος, Βρακατσέλης (28′ Κοντοπριάς), Δήμας Χ., Κτενάς, Μηνάς, Ματούλας (75′ Γαζής Γ.), Δήμας Θ., Γαζής Σ., Ντέτσικας (68′ Γαζής Ν.), Καλογερής.

Προηγούμενο άρθρο«Ροντέο» στη Σκύδρα με τον Λεωνίδα Μπίλη!