Αρχική Ειδήσεις Αθλητισμός Διεκόπη οριστικά το Τηλυκράτης-Α.Ε. Καραϊσκάκης στο 15ο λεπτό

Διεκόπη οριστικά το Τηλυκράτης-Α.Ε. Καραϊσκάκης στο 15ο λεπτό

0

Το παιχνίδι ξεκίνησε κανονικά, και μάλιστα στο 4ο λεπτό, ο Γυφτοκώστας άνοιξε το σκορ για την ομάδα του Νίκου Θεοδοσιάδη, με το 0-1 να παραμένει μέχρι το 15′. Οι αντίξοες συνθήκες ωστόσο και η καταρρακτώδης βροχή, οδήγησαν το διαιτητή στο να αποφανθεί την οριστική διακοπή του παιχνιδιού, στο 15ο λεπτό του αγώνα. Απομένει να δούμε, αν ο αγωνιστικός χώρος θα είναι κατάλληλος να συνεχιστεί ο αγώνας αύριο, ή θα οριστεί νέα ημερομηνία διεξαγωγής των υπόλοιπων 75 λεπτών του παιχνιδιού. Να σημειωθεί ότι υπάρχει και ακόμη ένα πρόβλημα για διεξαγωγή του παιχνιδιού αύριο. Η ΑΕ Καραϊσκάκης αγωνίζεται για το Κύπελλο την Τετάρτη στις 14:00 στο Βόλο κόντρα στη Νίκη, πράγμα που καθιστά τη συνέχεια του παιχνιδιού αύριο, αδύνατη.

Πηγή: artagoal.gr/