Αρχική Ειδήσεις Αθλητισμός Πρεμιέρα για τα αγόρια του Α.Σ. “Ελπίδες Λευκάδας” στην 1η αγωνιστική πρωταθλήματος...

Πρεμιέρα για τα αγόρια του Α.Σ. “Ελπίδες Λευκάδας” στην 1η αγωνιστική πρωταθλήματος της Β’Εθνικής.

0

Συγχαρητήρια στους παίκτες των Ελπίδων για την προσπάθεια που κατέβαλαν στο  παιχνίδι, καθώς και στην ομάδα ΓΣ Γιάννενα για την δίκαιη νίκη. Ήμασταν ανταγωνιστικοί για 3 σετ στις λεπτομέρειες και η αποτελεσματικότητα που αφορούσε την μετάβαση από άμυνα σε επίθεση ,στέρησε ένα καλύτερο αποτέλεσμα. Η ομάδα δουλεύει καλά με όρεξη και έχουμε πίστη πως θα βελτιωνόμαστε συνέχεια.

Κερδίζουμε συνέχεια εμπειρίες με την συμμετοχή νέων παιδιών και την ποιότητα των παλιών!

ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ:1ο σετ 23-25, 2ο σετ 22-25, 3ο σετ 27-25,4ο σετ 16-25

Προπονητής Κυριαζής Χρύσανθος

Αρέθας Χ.,Γαντζίας Δ.,Γκρέστα Φ.,Γληγόρης Κ.,Δασκαλόπουλος Α.,Καρβελάς Α.,Κατωπόδης Β.,ΚοντογιώργηςΙ.,Μάνθος Π.,Σινάι Α.,ΦωτεινόςΑ.

Επόμενη αγωνιστική την 11/12/22 ώρα 17:00 στο ΔΑΚ Λευκάδας με την ομάδα ΓΣ Άρτας