Δείτε αναλυτικά όλα τα ονόματα των υποψηφίων.
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΗΣ ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. |
ΘΕΡΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ |
Δημοτικός Υπάλληλος, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Λευκάδας |
2. |
ΚΑΒΒΑΔΑ ΜΑΡΙΑ |
Λογίστρια |
3. |
ΚΟΛΥΒΑΣ ΚΩΣΤΑΣ |
Παλαίμαχος κομμουνιστής, Αγωνιστής Εθνικής Αντίστασης |
4. |
ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ |
Οικοδόμος |
5. |
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ |
Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λευκάδας |
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ |
||
1. |
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ |
Συντ/χος Ναυτικός |
2. |
ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
Πολιτικός Μηχανικός |
3. |
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
Οικονομολόγος – Λογιστής |
4. |
ΠΕΝΤΕΣΠΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ |
Αγρότης – Επαγγελματίας |
5. |
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ |
Εργαζόμενη στα 5μηνα προγράμματα |
6. |
ΧΟΡΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ |
Συνταξιούχος ΟΤΕ |
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ |
||
1. |
ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
Πρόεδρος Σωματείου Ι/Υ Λευκάδας, |
2. |
ΓΑΖΗ – ΣΑΦΑΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ |
Ιδιωτική Υπάλληλος |
3. |
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
Επαγγελματίας, Γραμματέας Εμπορικού Συλλόγου Δήμου Ελλομένου |
4. |
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
Γενικός Γιατρός ΠΙ Βλυχού |
5. |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΩΝΤΑΣ |
Φωτογράφος |
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ |
||
1. |
ΘΕΡΜΟΥ ΥΠΑΠΑΝΤΗ |
Εκπαιδευτικός, Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Εγκλουβής |
2. |
ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ |
Συνταξιούχος ταχυδρομικός |
3. |
ΚΤΕΝΑΣ ΤΑΚΗΣ |
Αγρότης – Οικοδόμος, Μέλος του ΔΣ του ΕΚ Λευκάδας |
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ |
||
1. |
ΑΡΑΒΑΝΗ ΑΙΓΛΗ |
Δασκάλα, Μέλος του ΔΣ Εκπαιδευτικών ΠΕ Ν. Λευκάδας |
2. |
ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ |
Τυπογράφος |
3. |
ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
Νοσηλευτής, Εκπρόσωπος Εργαζομένων Γ.Ν. Λευκάδας |
4. |
ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ |
Συνταξιούχος, Πρόεδρος ΔΣ Συνταξιούχων ΟΑΕΕ Λευκάδας |
5. |
ΓΡΑΨΑ ΑΙΜΙΛΙΑ |
Νοσηλεύτρια, Μέλος ΔΣ Συλλόγου Γονέων 4ου Δημοτικού Σχολείου |
6. |
ΓΡΑΨΑΣ ΣΠΥΡΟΣ |
Ξυλουργός, π. Πρόεδρος Ομοσπονδίας ΕΒΕ Λευκάδας |
7. |
ΔΑΜΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ |
Καθηγήτρια Αγγλικών, Πρόεδρος Ένωσης Γονέων Δήμου Λευκάδας, Μέλος Εθνικού Συμβουλίου Κατά των Ναρκωτικών |
8. |
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ |
Εργαζόμενος Αρχαιολογίας, Μέλος ΔΣ Νέας Χορωδίας |
9. |
ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΘΩΜΑΣ |
Λογιστής |
10. |
ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ |
Τεχνολόγος Πετρελαίου, Καφετζής, Πρόεδρος ΠΑΣΕΒΕ Λευκάδας |
11. |
ΚΑΡΕΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ |
Μαρμαράς |
12. |
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ |
Οικοδόμος |
13. |
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ |
Πρόεδρος Ομοσπονδίας Λευκαδίτικων Συλλόγων |
14. |
ΠΕΞΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ |
Αρχαιολόγος |
15. |
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ |
Συνταξιούχος τραπεζικός |
16. |
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ |
Δάσκαλος, Γραμματέας ΔΣ Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Ν. Λευκάδας |
17. |
ΣΕΡΒΟΣ ΣΠΥΡΟΣ |
Οικονομολόγος, Συνταξιούχος ΤΑΟΛ |
18. |
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ |
Τελειόφοιτος Σχολής ΜΜΕ και Δημοσίων Σχέσεων |
19. |
ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ |
Συνταξιούχος Νηπιαγωγός
|
20. |
EDITH JEANGUIOT |
Επαγγελματίας- κατάστημα δώρων |
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ |
||
1. |
ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΟΣ |
Συνταξιούχος ΕΒΕ, Δημοτικός Σύμβουλος |
2. |
ΓΡΑΨΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ |
Αλουμινάς |
3. |
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ |
Εργαζόμενη στον Τουρισμό-Επισιτισμό |
4. |
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ |
Κοινωνιολόγος, Εργαζόμενος στο Κέντρο Πρόληψης Λευκάδας |
5. |
ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ |
Συνταξιούχος ΙΚΑ, π. Δημοτικός Σύμβουλος |
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΟΥΝΑΣ |
||
1. |
ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ |
Ξυλουργός |
2. |
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Παναγιώτη |
Επαγγελματίας |
3. |
ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΛΟΥΛΑ του Θεοδώρου |
Εκπαιδευτικός |
4. |
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αποστόλη |
Εργάτης |
5. |
ΜΠΑΛΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου |
Αγρότισσα |
6. |
ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Αθανασίου |
Λογιστής |
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ |
||
1. |
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ |
Ι/Υ, Μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ι/Υ Λευκάδας |
2. |
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΟΣ του Δήμου |
Ιδιοκτήτης market |
3. |
ΛΑΖΑΡΗ ΜΑΡΙΑ |
Συντ/χος |
4. |
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ |
Ηλεκτροτεχνίτης |
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΥΔΡΙΟΥ |
||
1. |
ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗ – ΓΑΖΗ ΝΙΚΗ |
Οικιακά |
2. |
ΓΑΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (Καρυωτάς) |
Συντ/χος Καπετάνιος |
3. |
ΔΗΜΑΡΤΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
Φοιτητής ΣΔΟ ΤΕΙ Θεσ/κης |
4. |
ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
Οικοδόμος |
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΘΑΝΙΟΥ |
|
ΔΟΥΚΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
Συντ/χος |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΠΑΙΝΑΣ |
|
ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
Ηλεκτρολόγος |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΥΚΕΡΗΣ |
|
ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αποστόλη |
Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βαυκερής, Ι/Υ |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΛΟΥΒΗΣ |
|
ΚΟΥΡΤΗΣ ΗΛΙΑΣ |
Aγροτοοικοδόμος, π. μέλος ΔΣ ΤΑΟΛ |
ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ |
Αγρότης |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΑΝΘΕΙΑΣ |
|
ΓΡΑΨΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνα |
Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Εξάνθεια, Αγροτοκτηνοτρόφος |
ΓΡΑΨΑ ΙΩΑΝΝΑ του Στέφανου |
Οικιακά |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΟΥ |
|
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ |
Αγρότης |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΙΤΣΙΟΥ |
|
ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνος |
Αγρότης, Επαγγελματίας στον τουρισμό |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ |
|
ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
Συντ/χος Οικοδόμος |
ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
Συντ/χος Ι/Υ |
ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
Συντ/χος ΟΤΕ |
ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ |
Άνεργος Οικοδόμος |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΩΤΩΝ |
|
ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ |
Οικιακά |
ΘΕΡΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ |
Οικοδόμος |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΖΑΡΑΤΩΝ |
|
ΒΑΓΕΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου |
Οικιακά |
ΛΑΖΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ηλία |
Συντ/χος Ψαράς |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΟΛΗ |
|
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ |
Αγρότης |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΑΔΗΣΑΝΩΝ |
|
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ |
Οικοδόμος, Μέλος του ΔΣ του ΕΚ Λευκάδας |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ |
|
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ |
Οικοδόμος |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΩΝ |
|
ΚΑΡΤΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ |
Επαγγελματίας |
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ |
Δασκάλα |
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΒΡΟΥ |
||
ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
Αγρότης |
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΝΟΧΩΡΙΟΥ |
||
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ (Μπελέλης) |
Συντ/χος Ναυτικός |
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΟΥ |
||
ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ |
Εργαζόμενος στον Τουρισμό-Επισιτισμό |
|
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ |
||
ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ |
Συντ/χος Δάσκαλος |
|
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Ιωάννη |
Εργαζόμενος στον Τουρισμό-Επισιτισμό |
|
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Γεωργίου |
Ξυλουργός |
|
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΓΙΩΤΑ |
Πολιτικός επιστήμονας |
|