Αρχική Uncategorized Αναγέννηση Τσουκαλάδων- Θρίαμβος Λούρου:0-2

Αναγέννηση Τσουκαλάδων- Θρίαμβος Λούρου:0-2

0

Στο γήπεδο  Σφακιωτών το Σάββατο(4/2), η Αναγέννηση Τσουκαλάδων  υποδέχτηκε τον Θρίαμβο Λούρου στα πλαίσια της 11ης αγωνιστικής για το Πρωτάθλημα της Α’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας.

Στο 1ο ημίχρονο  και  δύο ομάδες  έψαχναν για το 1ο  γκολ του αγώνα  κάτι  που κατάφερε ο Μαργώνης με την  εκτέλεση φάουλ περίπου στο 20’ λεπτό του αγώνα. Η ομάδα  της Αναγέννησης  έψαχνε  για το γκολ της ισοφάρισης κάτι που δεν κατάφερε να πετύχει. Με τον  Ναστούλη  στην επανάληψη του αγώνα  να γράφει το 0-2 για τον Θρίαμβο Λούρου.

Έτσι η ομάδα  του Λούρου παραμένει στην 2η θέση του πίνακα της  βαθμολογικής κατηγορίας.

Διαιτητής: Παππάς Φ.

Βοηθοί: Καλογερής Θ. – Παππάς Δ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ: Δ.Βουκελάτος, Β.Τσούτσης, Ξ.Βεργίνης, Θ. Ντάτσης, Δ.Βασιλάκης, Π.Σολδάτος, Σ.Μπάλτσας, Ε.Σκέμπης(42’ Η.Καπότης),Ν. Νάστος(66’ Λογοθέτης), Αρ.Βεργίνης, Ι. Βακουφτσής.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ(Τζίμας): Μήτσιος, Μήτος-Κώτσης(55’ Κωνσταντινίδης), Δάλλας, Σάκκος, Λάκκας, Μπορμπόλης(55’ Πάνου), Μαργώνης, Λαμπρούσης, Μάγκος, Γεωργίου, Κολιός Γ(66’ Ναστούλης).